روزمادربرمادران فرش نشین وعرش نشین مبارک باد

عرض تبریک به تمام مادران فرش نشین وعرش نشین

مادران عزیز روزتان مبارک

امروز مجالی است تا بار دیگر، کودکی هایمان، در آغوش مهربان مادر رها شوند و به یاد بیاوریم که وسعت هیچ آسمانی، به اندازه عطوفت های مادر نیست و با ارزش تر از مادر، واژه ای در فرهنگ مهربانی ها نیست ودر این روزگار رنگ و رو رفته، لبخند مادر، ناب ترین تصویر است.

گاهی اگر می بینیم جاده زندگی، صاف و هموار شده است، بدانیم دعای مادر، چقدر راهگشا است روزهای ما اگر به جایی برسند، همه از برکت دست به دعا برداشتن کسی است که ادب، روبه رویش زانو زده است.

هرکه، هر کجا که باشد، همیشه درست ترین لحظه پناه، برایش آغوش مادر است. برفِ پیری هم اگر بر سرِ خاطراتِ دیگر بنشیند، یاد او جوان ترین است ...

عرض تبریک به مادران عزیزی که سالهاست زیرخروارها خاک دفن شده اندودستشان ازاین دنیاکوتاست (یازهراء شفاعت این مادران آرزوی قلبی ماست)

 

.

.

.

.

تقدیم به تمامی مادران عزیز

التماس دعا

محمدرضا افراز-مزرعه کتول

/ 1 نظر / 87 بازدید
محمدمختومی

سلام و درود بر محمد رضا دوست خوبم بی نهایت سپاسگزاریم از اینهمه تلاشی که برای شناساندن منطقه شهرستان و استان زیبایمان می کنید... و ستودنی واقعا این زحمت ها این تلاشها بدون هیچ چشمداشتی وقت گرانبها رو صرف کردن این عشق می خواهد ایثار می خواهد... بهر حال دست مریزاد محمد رضا... دعا می کنیم تندرست و موفق باشید و اجرتان با خودش... مطالب زیبای وبلاگت بسیار پر محتوا و کلی معلومات جغرافیایی و تاریخی و مذهبی ست زحمت کشیدید دوست خوبم... امیدوارم دوستان با گذاشتن نظریاتشان حداقل کاری ست می توانند برای قدردانی از زحمات ایشان بکنند کوتاهی نفرمایند. در پناه حق