یادمان شهدای شهر مزرعه کتول برگزار شد

یادمان شهدای شهر مزرعه کتول برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین باقری امام جمعه علی آبادکتول عصر چهارشنبه در این مراسم در حسینیه صابری مزرعه کتول گفت: شهیدان برکت انقلاب هستند و با رشاد ها و جانفشانی و نثار خون پاکشان به ما درس آزادگی و آزادمردی آموخته اند.

وی شهدا را سروقامتان و دلیران عرصه تاریخ خواند و گفت: نهال این انقلاب با خون شهیدان به ثمر نشسته است و اکنون درختی تنومند است که در تندباد حوادث پابرجا مانده است.

وی عنوان کرد: پاسداری از خون شهیدان وظیفه ای است که بر گردن ماست و شما مردم ولایتمدار تاکنون پایبندی خود را به ولایت و رهبری و آرمانهای شهیدان گرانقدر انقلاب به خوبی ثابت کرده اید.

حجت الاسلام باقری افزود: شما ملت شهید پرور و ولایتمدار به خاطر داشته باشید که آسایش و امنیتی که در آن هستیم مرهون خون پاک شهیدان گلگون کفن است.

وی متذکر شد: شهدای عزیز از ما انتظار دارند تا با حرکت در مسیر ولایت و رهبر معظم انقلاب ادامه دهنده راهشان باشیم.

یادشهیدان محمدعلی پلنگی ؛صفر صالحی نیا؛حسین فلاح؛علی حسین کردکتولی؛ علیرضا کردکتولی؛شیرعلی غریبی؛داود مزرعه؛ایوب غیجی ؛اکبر گوکلانی؛ذبیح الله آهران؛ربیع الله قاسمی ؛عبدالله کردکتولی؛حسین صفری؛نصرالله کردکتولی؛سیدذبیح الله سیدکتولی؛قربان اشرفی ؛رمضانعلی کردکتولی؛محمدرضا مزرعه؛قربان شیخ نظری ؛حسین کتولی نژاد؛محمدباقرمسعودی .... بخیر

روحشان شاد یادشان گرامی

محمدرضا افراز-مزرعه کتول

/ 0 نظر / 42 بازدید