هتل کانیار علی آباد کتول کلبه باصفای کتول

هتل کانیار علی آباد کتول کلبه باصفای کتول

هتل کانیار

هتل کانیاردر یکی از سرسبزترین مناطق کشورواقع در شمال در  استان گلستان شهرستان علی آباد کتول واقع شده است.

این هتل در مسیراتوبان تهران-مشهد قرار دارد.هتل کانیار اولین هتل 2 ستاره شهرستان بوده و در سال  1385 همزمان با سالروز فتح خرمشهر افتتحاح گردید.این هتل دارای 2200 متر زیربنا در  سه طبقه و دارای طراحی و معماری کم نظیری بوده است.

خدمات موجوددرهتل:

رستوران؛تالارپذیرایی؛اسلوفود؛کافی شاپ که اقامت رابرای هموطنان و گردشگران گرامی فراهم نموده است.

هتل کانیار در 3 طبقه و با طراحی زیبا و منحصر به فرد آماده ارائه خدمات مربوط  به رستوران , تالار پذیرایی و اقامت هموطنان , مسافران و گردشگران گرامی به نحو  شایسته می باشد. این هتل در فاصله کمی از جنگل زیبای شهرستان بوده و دارای اتاق و  سوئیت با ظرفیت 32 نفر می باشد .

استان گلستان یکی از استان های منحصر به  فرد ایران می باشد که بزرگترین دریاچه جهان (خزر) با سواحل زیبای آن, شبه جزیره  آشوراده, صحرای بزرگ ترکمن, دشتهای وسیع و جنگلها و آبشارهای فوق العاده زیبایی را  در چهار گوشه خود جای داده است که بی گمان چشم هر بیننده ایی را به خود جلب  مینماید.

شهرستان علی آباد کتول به سبب موقعیت جغرافیایی در مرکزیت استان گلستان  بوده و به همین خاطر نزدیکترین فاصله زمانی را با کلیه نقاط دیدنی استان گلستان را  داراست.به علت داشتن چنین موقعیتی است که این شهرستان در کلیه فصول سال شاهد حضور  گردشگران و مسافران داخلی و خارجی زیادی میباشد.

کانیار به معنی معدن عشق میباشد که این کلمه برگرفته از یک اصطلاح کردی است.هتل کانیار دارای امکاناتی از  قبیل آسانسور, اینترنت پرسرعت ,سیستم اعلام حریق, برق اضطراری, ماهواره, پارکینگ  اختصاصی, دوربین مدار بسته در پارکینگ برای استفاده در اتاق ها ,استخر روباز برای  کودکان ,سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن ,پوشش بیمه ایی مناسب و سایر امکانات دیگر  جهت رفاه بیشتر حال مراجعین محترم میباشد.

آدرس هتل  کانیار:گلستان-علی آباد کتول - بلوار امام رضا

شماره  تماس:01736230001        

مطمئن باشید با نمای  زیبا وطبیعت قشنگی که دارد بایک باراقامت مجذوب دائمی آن خواهید شد وبه دوستان  واقوام هم پیشنهاد خواهیدداد.      

پیروزوسربلندباشید

محمدرضاافراز-مزرعه کتول

/ 0 نظر / 6 بازدید