شهرداری شهر جدید مزرعه کتول افتتاح شد

شهرداری شهر جدید مزرعه کتول افتتاح شد

شهرداری شهر جدید مزرعه کتول با حضور معاون عمرانی استاندار گلستان، نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس، فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان  علی آباد کتول و مردم مزرعه کتول افتتاح شد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ساجدنیوز ضمن قدر دانی از حضور فعال و موثر مزرعه کتول در تمام عرصه های ملی و  انقلابی بیان داشت: مزرعه کتول دارای پتانسیل ها و ظرافت هازی زیادی است.

رحمت اله نوروزی اظهار داشت: امیدواریم با حمایت مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی شاهد رشد، توسعه و بالندگی این مزرعه کتول در تمام عرصه ها  باشیم.

پیشرفت مزرعه در گروه همدلی مردم و مسئولین است

فرماندار علی آباد کتول نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به همت مسئولین استانی، شهرستانی و نماینده مردم علی آباد کتول دهستان مزرعه کتول تبدیل به شهر شد.

علی اکبر کی پور با اشاره به آغاز فعالیت اعضای شورای منتخب و شهردار در شهر جدید مزرعه کتول بیان داشت: پیشرفت و تعالی  شهر مزرعه کتول در گرو همدلی و هماهنگی مردم و مسئولین این شهر است.

وی اظهار داشت: فرایند تبدیل دهستان به  شهر مزرعه کتول از مدت ها قبل آغاز و امروز به طور رسمی ساختمان شهرداری آن برای خدمات دهی بیشتر و بهتر افتتاح شد.

کی پور با اشاره به تقارن افتتاحیه  شهرداری مزرعه کتول با ماه مبارک رمضان افزود: ماه رمضان سرسختی و مقاومت در  برابر مشکلات را به ما می آموزد که باید در راستای استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های شهرستان از این موقعیت و آموزش استفاده کنیم.

آغاز  فعالیت رسمی شهرداری مزرعه از امروز

سرپرست شهرداری مزرعه کتول در گفتگو با خبرنگار ساجدنیوز در حاشیه این مراسم بیان داشت: مزرعه کتول دارای بیش از 4500 نفر جمعیت است.

سید مهدی سید کتولی اولین شهردارمزرعه کتول اظهار داشت: ساختمان دهیاری مزرعه کتول تبدیل به ساختمان شهرداری شده است.

وی ضمن قدر دانی از زحمات نماینده مردم  علی آباد کتول در مجلس و دیگر مسئولین جهت شهر شدن مزرعه کتول، تصریح کرد:  شهرداری شهر جدید مزرعه کتول از فردا فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز  خواهد کرد.

سید کتولی شهردار مزرعه کتول در پایان گفت: امکانات اولیه  این شهرداری در دهیاری سابق وجود دارد و امیدواریم با کمک مسئولین ادارات و دستگاه ها بتوانیم خدمات بهتری را به مردم این شهر ارائه دهیم.

موفق وپیروزباشید

محمدرضا افراز-مزرعه کتول

/ 0 نظر / 22 بازدید