شهرداری شهر جدید مزرعه کتول افتتاح شد

شهرداری شهر جدید مزرعه کتول با حضور معاون عمرانی استاندار گلستان، نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس، فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان  علی آباد کتول و مردم مزرعه کتول افتتاح شد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ساجدنیوز ضمن قدر دانی از حضور فعال و موثر مزرعه کتول در تمام عرصه های ملی و  انقلابی بیان داشت: مزرعه کتول دارای پتانسیل ها و ظرافت هازی زیادی است.

رحمت اله نوروزی اظهار داشت: امیدواریم با حمایت مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی شاهد رشد، توسعه و بالندگی این مزرعه کتول در تمام عرصه ها  باشیم.

پیشرفت مزرعه در گروه همدلی مردم و مسئولین است

فرماندار علی آباد کتول نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به همت مسئولین استانی، شهرستانی و نماینده مردم علی آباد کتول دهستان مزرعه کتول تبدیل به شهر شد.

علی اکبر کی پور با اشاره به آغاز فعالیت اعضای شورای منتخب و شهردار در شهر جدید مزرعه کتول بیان داشت: پیشرفت و تعالی  شهر مزرعه کتول در گرو همدلی و هماهنگی مردم و مسئولین این شهر است.

وی اظهار داشت: فرایند تبدیل دهستان به  شهر مزرعه کتول از مدت ها قبل آغاز و امروز به طور رسمی ساختمان شهرداری آن برای خدمات دهی بیشتر و بهتر افتتاح شد.

کی پور با اشاره به تقارن افتتاحیه  شهرداری مزرعه کتول با ماه مبارک رمضان افزود: ماه رمضان سرسختی و مقاومت در  برابر مشکلات را به ما می آموزد که باید در راستای استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های شهرستان از این موقعیت و آموزش استفاده کنیم.

آغاز  فعالیت رسمی شهرداری مزرعه از امروز

سرپرست شهرداری مزرعه کتول در گفتگو با خبرنگار ساجدنیوز در حاشیه این مراسم بیان داشت: مزرعه کتول دارای بیش از 4500 نفر جمعیت است.

سید مهدی سید کتولی اولین شهردارمزرعه کتول اظهار داشت: ساختمان دهیاری مزرعه کتول تبدیل به ساختمان شهرداری شده است.

وی ضمن قدر دانی از زحمات نماینده مردم  علی آباد کتول در مجلس و دیگر مسئولین جهت شهر شدن مزرعه کتول، تصریح کرد:  شهرداری شهر جدید مزرعه کتول از فردا فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز  خواهد کرد.

سید کتولی شهردار مزرعه کتول در پایان گفت: امکانات اولیه  این شهرداری در دهیاری سابق وجود دارد و امیدواریم با کمک مسئولین ادارات و دستگاه ها بتوانیم خدمات بهتری را به مردم این شهر ارائه دهیم.

موفق وپیروزباشید

محمدرضا افراز-مزرعه کتول


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شهرداری شهر جدید مزرعه افتتاح شد , شهرداری مزرعه کتول , شهرداری کتول , افتتاح شهر مزرعه کتول


تاريخ : ۱۳٩۳/۸/۱٧ | ٦:۳۳ ‎ب.ظ | نویسنده : محمدرضا افراز | نظرات ()
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.